Author: c***7
Date:
Review: Value for money: i really love this one! Feels like real hair🥳 Easy to wear: Also struggle wants to wear this one. Maybe its my first time 😆 Comfortable to wear: so comfortable to wear
Màu sắc: Cà phê nâu
Price: 303.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Mocha Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 275 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2408275054496876 |
Author: c***7
Date:
Review: Value for money: i really love this one! Feels like real hair🥳 Easy to wear: Also struggle wants to wear this one. Maybe its my first time 😆 Comfortable to wear: so comfortable to wear
Màu sắc: Cà phê nâu
Author: k***7
Date:
Review: beautiful and good size hair extension
Màu sắc: Cà phê nâu
Author: n***i
Date:
Review: حلوه وخامه جميله اعجبتني جدا انصح فيها مثل الصوره
Màu sắc: Cà phê nâu
Author: r***1
Date:
Review: Value for money: Would definitely buy more Easy to wear: So great Comfortable to wear: Very Hairstyle stylishness: Very stylish
Màu sắc: Màu nâu Mocha
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm